Tüm Kategoriler
EN

Giriş

Sen burdasın Ana Sayfa>Hakkımızda>Giriş

Bize Ulaşın

Tel: 86 18352831650

E-posta: [email protected]

Ekleyin : Room119, 2th Building, 289 Spinning City Avenue (güney paslanmaz çelik pazarı), Wuxi, Jiangsu, China214135

Giriş


Wuxi Xin Sheng Di Technology Co, Ltd Wuxi 2015'te kuruldu. Araştırma, üretim, satış ve satış sonrası hizmeti entegre eden üretim odaklı bir kuruluş olarak, iki olgunlaşmış endüstriyel üretim üssüne sahiptir ve ana ürünler alaşım tozları ve paslanmaz içerir. Çelik ürünler.

Alaşım tozu üretim üssü (5000 metrekare), yüksek, düşük ve mikro karbonlu ferrokrom tozu, krom tozu, FeTi tozu, Vanadyum demir tozu, FeMo tozu, Ferromangan tozu ve diğer toz ürünleri gibi alaşımlı toz ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır. Metal kaplama, kaynak sarf malzemeleri, hammadde, toz metalurjisi, 3D baskı, hassas döküm ve diğer üretim alanlarında yaygın olarak kullanılmaktadırlar. Krom bazlı üretim kapasitesi ayda 500 tondur ve tüm alaşımlı toz ürünlerin kapsamlı üretkenliği yılda 10000 tondur. Ürünlerimiz Hunan, Jiangsu, Sichuan, Şangay, Hebei, İç Moğol, Gansu, Tianjin, Liaoning ve diğer yerler gibi ülke genelinde satılmaktadır.

Şirket, Almanya, Japonya, İtalya, Fransa ve Tayvan Çin'den tanıtılan gelişmiş ekipmanlarla Çin'deki en eksiksiz işleme hattına sahiptir. Bobin kesme, dilme, cilalama, kesme, plazma kesme, stop-slide damgalama, lazer kesme ve otomatik delme vb. işleyebiliriz. Mükemmel kalite, mükemmel işleme teknolojisi ve mükemmel dağıtım sistemi sayesinde, hedefimize verimli bir şekilde ulaşabiliriz. çeşitli kalınlıklarda paslanmaz çelik sac ve ruloları işlemek ve yarı mamul ürünler ve yüksek kaliteli hizmetler sunmak.

Xin Sheng Di has long been a manufacturing partner for Tsingshan Steel, TISCO,Shanghai Baosteel, ZPSS, Ningbo Baoxin, etc. We own plenty of inventory of cold and hot stainless steel and coils of 304, 304L, 316L, 321, 310S, 430, 201, 2205, dual-phase steel, PCM and VCM. With providing high quality product and convenient service, we can efficiently serve diverse industries including machinery manufacturing, kitchen and bath appliance, elevator, shipbuilding, chemical containers, architectural decoration, welded pipe industry, automobile industry, etc.

Müşterilere uygun, hızlı ve kaliteli hizmetler sunmak için çalışıyoruz.