Tüm Kategoriler
EN

yüksek karbonlu ferrokrom tozu

Sen burdasın Ana Sayfa>Ürünler>Alaşım Tozları>yüksek karbonlu ferrokrom tozu

  • https://www.wxxsdtech.com/upload/product/1645434730491911.jpg

kaynak malzemesi için yüksek karbonlu ferrokrom tozu --HC FeCr tozu krom karbür tozu


Yüksek karbonlu ferro krom tozu, bilye çeliği (%0.5 ~ %1.45 Cr), takım çeliği, kalıp çeliği (%5 ~ %12 Cr) ve yüksek hız çeliği (%3.8 ~ %4.4 Cr) için alaşımlama maddesi olarak kullanılabilir. çeliğin sertleşebilirliğini ve aşınma direncini ve sertliğini artırabilir. Dökme demirin sertliği ve aşınma direnci krom eklenerek geliştirilebilir ve mekanik özellikler %0.5 - %1.0 krom eklenerek iyileştirilebilir. Yüksek karbonlu ferrokrom ve şarj dereceli ferrokrom, üretim maliyetini azaltmak için paslanmaz çeliğin (AOD veya VOD İşlemi) yükü olarak yaygın olarak kullanılmaktadır.

Sorgula
Ürün Açıklaması
Menşe Yeri:Çin
Marka adı:Xinshengdi
Minimum sipariş miktarı:1ton
Fiyat:Tartışılabilir
Paketleme Detayları:Ton torbalarda, iç plastik torbalarda veya ihtiyaçlarınız doğrultusunda ambalajlama
Teslim Süresi:15-20days (çok şartname müzakere edilecek)
Ödeme Koşulları:T / TL / C
Yetenek Kaynağı:300T / ay
Hızlı Detay
maddeYüksek karbonlu ferrokrom tozu
Parçacık boyutu40-120mesh veya özelleştirilmiş
SaflıkKr: 60~70%
Başka bir isimHc FeCr tozu, yüksek FeCr tozu
RenkGri
HS kodu8112210000
DepolamaKuru hava koşulu altında mühürlü
UygulamaSert alaşım, elmas alet, kaynak malzemesi, paslanmaz çelik, Paladyum malzemesi, vakumlu kaplama, termal püskürtme, seramik vb.
PaketlemePlastik poşetler veya isteklerinize göre.
kullanımSert alaşım, elmas alet, kaynak malzemesi, paslanmaz çelik, Paladyum malzemesi, vakumlu kaplama, termal püskürtme, seramik vb.
Açıklama

● Şirket profili
Wuxi Xinshengdi, FeCr tozu, Cr tozu, FeTi tozu, Vanadyum demir tozu, FeMo tozu, Ferromangan tozu, Alüminyum tozu ve diğer toz ürünleri gibi alaşımlı toz ürünleri üretiminde uzmanlaşmıştır.
● Ferro krom
Ferro Krom (FeCr), ağırlıkça %50 ila %70 krom içeren bir krom ve demir alaşımıdır. Ferrokrom, kromitin elektrik ark karbotermik indirgenmesiyle üretilir. Dünyadaki ferrokromun çoğu, büyük yerli kromit kaynaklarına sahip olan Güney Afrika, Kazakistan ve Hindistan'da üretilmektedir. Çelik üretimi, ferrokromun en büyük tüketicisidir, özellikle %10 ila %20 krom içeriğine sahip paslanmaz çelik üretimi, ferrokromun ana uygulamasıdır. Krom (Cr), Periyodik Tablonun bir elementidir.
●Ferrokrom

Farklı karbon içeriklerine göre, ferrokrom dört tipe ayrılabilir: yüksek karbonlu, orta, düşük ve ekstra düşük karbonlu ferrokrom. Yüksek karbonlu ferrokrom, bilye çeliği, takım çeliği ve yüksek karbon içeriğine sahip yüksek hız çeliği için alaşım maddesi olarak kullanılabilir. Çeliğin sertleşebilirliğini, aşınma direncini ve sertliğini artırabilir. Ayrıca, dökme demirin aşınma direncini ve sertliğini artırmak için dökme demir için katkı maddesi olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda, dökme demirin iyi bir ısı direncine sahip olmasını sağlayabilir. Ekstra düşük karbonlu ferrokrom, çelik yapımında alaşım elementi katkısı olarak uygundur.
● Sınıflandırma
Karbon içeriğine göre yüksek karbonlu ferrokrom (karbon %4–8), orta karbonlu ferrokrom (%0.5–4), düşük karbonlu ferrokrom (%0.15–0.50), mikro karbonlu ferrokrom (karbon %0.06) ve ultra-mikro-karbon ferrokrom (%0.03'ten az).
● Paketleme
Fümigasyon paletlerini ve bez ton torbaları, iç poli çantaları veya gereksinimlerinize göre ambalajlama.

Uygulamalar
Yüksek karbonlu ferrokrom şu şekilde kullanılabilir:
1. Bilye çeliği, takım çeliği ve yüksek karbon içeriğine sahip yüksek hız çeliği için alaşım ajanı. Sertleşebilirliği, aşınma direncini ve çeliğin sertliğini artırabilir.

2. Ayrıca, dökme demirin aşınma direncini ve sertliğini artırmak için dökme demir için katkı maddesi olarak da kullanılabilir. Aynı zamanda, dökme demirin iyi bir ısı direncine sahip olmasını sağlayabilir.

Özellikler
Ürün adıKimyasal bileşimFiziksel özellik
Cr (%)Maks (%)beden
SiCSP
Yüksek karbonlu ferrokrom tozu60 ~ 701 ~ 57.5 ~ 8.50.030.0340~120 mus
Rekabet Avantajı
Aşağıda belirtilen nedenlerden dolayı diğer piyasa oyuncuları karşısında üstünlüğümüz var:
1. 100% fabrika üretimi ve fabrika doğrudan satışları
2. Rekabetçi fiyat ve kalite garantisi
3. Ücretsiz numuneler (ekspres ücreti gelecekteki siparişlerde tam geri ödeme olabilir)
4. Hızlı teslimat (Stokta varsa, 5-7 iş günü)

5. Özelleştirme üretimi (OEM ve ODM)

微 信 图片 _20220222150910 (1)微信图片_20220310095921 (2)(1)微 信 图片 _20220310095754 (1)

Bize Ulaşın